Geyve Forum
Geyve Yöresel Ürünler

Namaz Vakitleri

SAKARYA
GEYVE
25 Mart
8 Recep 1439
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
İmsak
05:23
Güneş
06:48
Öğle
13:11
İkindi
16:38
Akşam
19:22
Yatsı
20:42

Piyasalar

BIST
116603
USD/EUR
1,2361
Amerikan Doları
4,02
Euro
4,9693
İngiliz Sterlini
5,7038
Japon Yeni
3,8369
Rus Rublesi
0,07121
SA Riyali
1,07596
Altın
173,283
Son Güncelleme: 25.03.2018 06:08

Süper Lig

Most recent soccer data can be found here. Now getting info from data source.

Giriş

İsen’den yeni yıl müjdesi

İsen’den yeni yıl müjdesi

İsen’den yeni yıl müjdesi Milletvekili Mustafa İsen Sakarya’nın farkını ortaya koyacak dediği projelerin yeni yılda hayata geçeceğine inanıyor. Turizm, eğitim ve tarımla alakalı projeler şehre ivme kazandıracak Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr Mustafa İsen Haberlisin.com Genel Yayın Müdürü Güven Hasbaş’ın konuğu oldu. İçilen kahveler eşliğinde edilen samimi sohbetin sonunda yeni yıla dair planlar konuşuldu. […]

30 Aralık 2017 Cumartesi - 76 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Reklam

İsen’den yeni yıl müjdesi

Milletvekili Mustafa İsen Sakarya’nın farkını ortaya koyacak dediği projelerin yeni yılda hayata geçeceğine inanıyor. Turizm, eğitim ve tarımla alakalı projeler şehre ivme kazandıracak

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr Mustafa İsen Haberlisin.com Genel Yayın Müdürü Güven Hasbaş’ın konuğu oldu. İçilen kahveler eşliğinde edilen samimi sohbetin sonunda yeni yıla dair planlar konuşuldu. Genel Yayın Müdürümüz Güven Hasbaş, Milletvekili İsen’e yeni yılda Sakarya’da hayata geçirilecek en önemli üç projeyi sordu.

Sakarya’nın birçok alanda farkındalık yaratacak potansiyeli olduğuna vurgu yapan Milletvekili Mustafa İsen, Akyazı Golf ve Geriatri Merkezi, Gıda İhtisas OSB, İkinci Üniversite ve şehrin önemli problemlerinden birisi kanatlı atıklarıyla ilgili ciddi gelişmeler yaşanacağını aktardı.

TURİZM

Sakarya’nın turizmde öne çıkabilecek birçok potansiyeli olduğuna vurgu yapan Milletvekili İsen, Akyazı Golf ve Geriatri Merkezi’nin yeni yılda ihaleye çıkmasını beklediğini söyledi. İsen “Üzerinde titizlikle çalışılan bir proje. Sadece Akyazı’nın değil bölgenin çehresini değiştirecek projenin hayata geçirilmesini bekliyorum. Akyazı’nın termal potansiyeli bu projeyle daha da öne çıkacak” dedi.

GIDA İHTİSAS

Mustafa İsen “Şehrin güneyini şahlandıracağını düşündüğüm Gıda İhtisas OSB ile ilgili yerel yönetimler, Valilik ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çalışmalara devam ediyor. Geyve Pamukova’da üretilen ürünlerin işleneceği OSB, Sakarya’nın potansiyellerinden birisini daha ortaya koyacak. Gıda İhtisas OSB ile ilgili işlemlerin yeni yılda tamamlanmasını bekliyorum”

İKİNCİ ÜNİVERSİTE

Sakarya’da ikinci üniversitenin kurulması kararının alındığını hatırlatan Milletvekili İsen “Yeni yılda konu meclisten geçecek. İkinci üniversitenin kurulmasıyla ilgili karar alınacaktır. Kısaca Sakarya’nın ikinci üniversitesinin kurulma çalışmaları yeni yılda tamamlanacak diye düşünüyorum” dedi

KANATLI ATIKLARI

Sakarya’nın önemli sorunlarından birisinin de kanatlı atıklarının imhası olduğuna dikkat çeken Milletvekili Mustafa İsen “Sadece Sakarya’nın değil Kandıra’dan Bolu’ya hatta Bilecik’e kadar olan kanatlı atıkları bir tesiste toplanıp BİO enerjiye dönüşecek. Kanatlı atıklarının enerjiye dönüştürüleceği tesis Göynük civarında bir bölgeye kurulacak kanaatindeyim. Bizim şehri doğrudan ilgilendiren bir mevzu değilmiş gibi görünebilir ama sağlık ve çevre açısından bizim şehrimizi de yakından ilgilendiren bir iş bu” dedi.(haberlisin.com)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Tüm hakları saklıdır © 2018 Geyve Rehber