Geyve Forum
Geyve Yöresel Ürünler

Namaz Vakitleri

SAKARYA
GEYVE
26 Eylül
16 Muharrem 1440
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
İmsak
05:19
Güneş
06:43
Öğle
12:56
İkindi
16:17
Akşam
18:58
Yatsı
20:17

Piyasalar

BIST
99149
USD/EUR
1,1752
Amerikan Doları
6,175
Euro
7,2568
İngiliz Sterlini
8,1381
Japon Yeni
5,4832
Rus Rublesi
0,09504
SA Riyali
1,67209
Altın
236,004
Son Güncelleme: 26.09.2018 18:36

Süper Lig

Most recent soccer data can be found here. Now getting info from data source.

Giriş

Geyve Yöresel Üretim Merkezini Konuştular

Geyve Yöresel Üretim Merkezini Konuştular

Gündem üretim merkezi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SATSO Kadın Girişimciler Topluluğu ile şehrin yeni markası Geyve Yöresel’i konuştu. Geyve Belediyesi ile SATSO işbirliğinde yapımına başlanan tesis hızla yükseliyor. Başkan Kaya ve Kadın Girişimciler, çiftçinin ürününü değerli kılacak, ilçenin tanıtımında önemli rol oynayacak ve kadın istihdamına katkı sağlayacak Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi için bir […]

30 Aralık 2017 Cumartesi - 290 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Reklam

Gündem üretim merkezi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SATSO Kadın Girişimciler Topluluğu ile şehrin yeni markası Geyve Yöresel’i konuştu.

Geyve Belediyesi ile SATSO işbirliğinde yapımına başlanan tesis hızla yükseliyor. Başkan Kaya ve Kadın Girişimciler, çiftçinin ürününü değerli kılacak, ilçenin tanıtımında önemli rol oynayacak ve kadın istihdamına katkı sağlayacak Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi için bir araya geldiler. Tesiste üretilecek ürünler Geyve Yöresel markasıyla piyasaya arz edilecek.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aygül Kahya ve Kadın Girişimciler Geyve Yöresel’i konuştular.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya sadece kadınların çalışacağı üretim tesisi inşaatının hızla devam ettiğini belirterek “Bir yandan tesisimizi inşa ederken diğer taraftan üreteceğimiz ürünlerin tanıtımını yapıyoruz. Geyve Yöresel markasıyla İzmir’de fuara katıldık. Şimdi de İstanbul’da ki fuara hazırlanıyoruz. Hep birlikte şehre yeni bir marka, kadın istihdamına katkı ve çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine kaynak oluşturduk” diyerek SATSO Kadın girişimciler Topluluğuna teşekkür etti.

SATSO Heyeti, bölgenin ürünlerinin işleneceği, şehrin tanıtımında önemli rol oynayacak projede yer aldıkları için mutlu olduklarını ifade ederek “Geyve Belediyesi kadın istihdamına ciddi katkı sağlayacak. Bu bizi mutlu ediyor. Kadın istihdamını artırmanın yanı sıra doğal ürünlerle halkı buluşturuyor. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ile şehre yeni bir marka kazandırma çabanızı takdir ediyoruz” dedi

‪Öte yandan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin bahar aylarında üretime başlaması bekleniyor.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Tüm hakları saklıdır © 2018 Geyve Rehber