Namaz Vakitleri

SAKARYA
GEYVE
17 Ocak
30 Rebiü'l-Ahir 1439
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
İmsak
06:43
Güneş
08:13
Öğle
13:15
İkindi
15:43
Akşam
18:05
Yatsı
19:29

Piyasalar

BIST
113765
USD/EUR
1,2229
Amerikan Doları
3,829
Euro
4,6825
İngiliz Sterlini
5,2759
Japon Yeni
3,464
Rus Rublesi
0,06896
SA Riyali
1,03177
Altın
163,839
Son Güncelleme: 17.01.2018 11:40

Süper Lig

Most recent soccer data can be found here. Now getting info from data source.

Giriş

Harçlıklarıyla alıp, Arkadaşlarına Hediye Ettiler

Harçlıklarıyla alıp, Arkadaşlarına Hediye Ettiler

HEDİYELEŞME ÖRNEĞİ Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek Doğantepe köyü öğrencilerine hediye aldılar. Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu Değerler Eğitimi projesi kapsamında öğrencilerde “Yardımseverlik ve paylaşma duygusunu geliştirmek” için okul müdürü Ahmet Akkuş, öğrenciler arasında bir kampanya başlattı. Bu kampanya doğrultusunda Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, aralarında topladıkları harçlıklarla kitap, çikolata, kıyafet gibi […]

27 Aralık 2017 Çarşamba - 17 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

HEDİYELEŞME ÖRNEĞİ

Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek Doğantepe köyü öğrencilerine hediye aldılar.

Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu Değerler Eğitimi projesi kapsamında öğrencilerde “Yardımseverlik ve paylaşma duygusunu geliştirmek” için okul müdürü Ahmet Akkuş, öğrenciler arasında bir kampanya başlattı. Bu kampanya doğrultusunda Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, aralarında topladıkları harçlıklarla kitap, çikolata, kıyafet gibi çeşitli hediyeler aldılar.

Okul müdürü Ahmet Akkuş, Doğantepe YBO müdürü Adem Çavdar ile anlaşarak hediyeleşme programı düzenlediler.

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Milli Eğitim şube müdürleri Tahir Taş, Bahatdin Aydemir, her iki okulun öğretmenleri ve köy muhtarı Altan İnönü katıldı. Programı İngilizce öğretmeni Dilek Çiftçi sundu.

Hediyeleşme töreni sırasında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, bu tür etkinlikler insani duygularımızı geliştirir, dedi ve her iki okulu tebrik etti. Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri aldıkları hediyeleri verince, Doğantepe öğrencileri de misafirlerine meyve, kurabiye ikram etti.

Hediyeleşme programı öğretmen Ayşe Erbay ile öğrenci Cengizhan Oğul’un söylediği şarkılar sayesinde şenlik havasında geçti. Her iki okulun öğrencileri de bu etkinlikten memnun kaldılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

“Harçlıklarıyla alıp, Arkadaşlarına Hediye Ettiler” için 2 cevap

  1. Adem ÇAVDAR dedi ki:

    Anadolu lisesi öğrencilerine , öğretmenlerine ve idarecilerine bu nezih davranışlarından dolayı okulumuz adına teşekkür ederim.

  2. Ahmet AKKUŞ dedi ki:

    Bizimle beraber bu pograı düzenleyen Doğantepe YBO İdareci, Öğretmen ve öğrencilerine katkılarına ve gösterdikleri misafirperverliklerine okulum adına teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Tüm hakları saklıdır © 2018 Geyve Rehber