Geyve Forum
Geyve Yöresel Ürünler

Namaz Vakitleri

SAKARYA
GEYVE
25 Haziran
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Piyasalar

BIST
USD/EUR
Amerikan Doları
Euro
İngiliz Sterlini
Japon Yeni
Rus Rublesi
SA Riyali
Altın
Son Güncelleme: 25.06.2018 07:26

Süper Lig

Most recent soccer data can be found here. Now getting info from data source.

Giriş

Geyve Karaman Halı Yıkama

Geyve Karaman Halı Yıkama

Geyve Karaman Halı Yıkama Geyve İlçesinde halı yıkama sektöründe görev yapan iş yerlerinden olan ve işindeki tecrübesi ile teknolojiyi buluşturan firma “Karaman Halı Yıkama” “Temizliği ve hijyeni emin ellere teslim edin”  Geyve Karaman Halı Yıkama uzman personeli ve son teknoloji halı yıkama makinaları ile Geyve ilçesi ile Sakarya ili sınırlarında makine halısı, yün halı ve […]

05 Temmuz 2014 Cumartesi - 110 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Reklam

Geyve Karaman Halı Yıkama

Geyve İlçesinde halı yıkama sektöründe görev yapan iş yerlerinden olan ve işindeki tecrübesi ile teknolojiyi buluşturan firma

“Karaman Halı Yıkama”

“Temizliği ve hijyeni emin ellere teslim edin” 

Geyve Karaman Halı Yıkama uzman personeli ve son teknoloji halı yıkama makinaları ile Geyve ilçesi ile Sakarya ili sınırlarında makine halısı, yün halı ve işyeri halıları temizliğinde hizmet vermektedir. Bunun yanında otomobillerinizin temizliğinde de Karaman Halı Yıkama sizlere yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de Bir İlk;

Halılarınız, tozdan ve kötü kokulardan uzak doğayla içiçe tamamen doğal ortamda yıkanır.

Hizmetlerimiz;

Makina Halısı, Çin Halısı, İpek Halı, Yün Halı, İşyeri Halıları, Yerinde Koltuk, Yorgan ve Battaniye Yıkama ile servis hizmeti.

Karaman Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir.

Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz.

Karaman Halı Yıkama olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınız üzerinde inatçı çıkmayan lekeler oluşmuş olabilir bu tür durumlarda lütfen Karaman Halı Yıkamaya güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olabilirsiniz.

Karaman Halı Yıkama’ya güvenin lekelerden kurtulun…

karaman halı yıkama-900

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Tüm hakları saklıdır © 2018 Geyve Rehber