Geyve Forum
Geyve Yöresel Ürünler

Namaz Vakitleri

SAKARYA
GEYVE
26 Eylül
16 Muharrem 1440
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
:
0
0
İmsak
05:19
Güneş
06:43
Öğle
12:56
İkindi
16:17
Akşam
18:58
Yatsı
20:17

Piyasalar

BIST
99149
USD/EUR
1,1752
Amerikan Doları
6,175
Euro
7,2568
İngiliz Sterlini
8,1381
Japon Yeni
5,4832
Rus Rublesi
0,09504
SA Riyali
1,67209
Altın
236,004
Son Güncelleme: 26.09.2018 18:34

Süper Lig

Most recent soccer data can be found here. Now getting info from data source.

Giriş

Özgün Isı /Abdullah Özdemir-GEYVE

Özgün Isı /Abdullah Özdemir-GEYVE

Özgün Isı /Abdullah Özdemir-GEYVE HİZMETLERİMİZ *Doğalgaz  Tesisatı *Kalorifer tesisatı *Sıhhi tesisat *ısı yalıtımı Özgün Isı Sektörün Lideri “ECA” Markası  ile Geyvelileri ısıtıyor.. İlçemizde bu sene sonunda verilmeye başlanacak  olan doğalgaz ile bağlantılı olarak  binalardaki  doğalgaz tesisatı ve ısı yalıtımı  çalışmalarıda hızlandı. “Isıtamayacağımız mekan  kalmadı.” Geyve’de doğalgaz ve sıhhi tesisat sektörünün  güvenilir ve öncü markası “ECA” […]

29 Haziran 2012 Cuma - 185 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Reklam

Özgün Isı /Abdullah Özdemir-GEYVE

HİZMETLERİMİZ

*Doğalgaz  Tesisatı

*Kalorifer tesisatı

*Sıhhi tesisat

*ısı yalıtımı

Özgün Isı Sektörün Lideri “ECA” Markası  ile Geyvelileri ısıtıyor..

İlçemizde bu sene sonunda verilmeye başlanacak  olan doğalgaz ile bağlantılı olarak  binalardaki  doğalgaz tesisatı ve ısı yalıtımı  çalışmalarıda hızlandı.

“Isıtamayacağımız mekan  kalmadı.”

Geyve’de doğalgaz ve sıhhi tesisat sektörünün  güvenilir ve öncü markası “ECA” markası  ile hizmetlerine devam eden Özgün Isı “kaliteli malzeme kaliteli iş” sloganı ile uyguladığı tasarımlar ve projelerle Geyve’de doğalgaz sektörü konusunda liderliğe oturdu.

 

 

“Önce Kalite Sonra Güven”

2.nesil olarak devam ettirdiğimiz işimizde , her  türlü sıhhi tesisat doğalgaz tesisatı, bakım ve onarımı, ECA marka kombi ve  malzeme  satışı alanında sektöre büyük katkılarda bulunmuş bir firma olmanın  gururunu yaşamaktayız.
Biz genç ve dinamik bir ekip olarak verdiğimiz  sözlerin arkasında durmanın heyecanı ile, Sevgi, dostluk, arkadaşlık ve  dayanışma ile oluşturduğumuz iş ortamındaki “müşteri odaklı”  ekip organizasyonumuzla ve bu kavramlara en uygun “ekip”  çalışmalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

“Bize Güvenenlere Teşekkür  ediyoruz”

Doğalgaz sektöründe olsun diğer tüm tesisat  işlerinde olsun halkımızın tesisat-ısıtma-havalandırma konusunda kafasına  takılan her sorunda kendilerine danışmanlık yapıp hizmet etmekten büyük onur  duymaktayız.

Bu uygulamalarda Geyvelilerin bize karşı  göstermiş oldukları teveccüh ve güvenlerinden dolayı halkımıza  çok teşekkür  ediyoruz..

 

“Özgün Isı /Abdullah Özdemir-GEYVE” için bir cevap

  1. şenol aracı dedi ki:

    sayın abtullah özdemir, geyve ve çevresinde yapmış olduğunuz işler gerçekten takdire şahan, gerçekten teksiniz, şahsınızı ve firmanızı tek geçiyorum, dileğim bundan sonraki işlerinizde,de ayni ciddiyet ve samimiyetinizle devam etmenizdir.allaha emanet ol.hayırlı işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Tüm hakları saklıdır © 2018 Geyve Rehber