Candan Elektronik

0
1894

Candan Elektronik
Next-NextStar yetkili satıcısı
Uydu-ses-Güvenlik Sistemleri
Cahit-Serkan CANDAN

 

Candan Elektronik sektöründe son teknolojiyi içeren ürünleri kendi markaları altında toplayarak tüketiciye sunmaktadır.

 

Son yıllarda yapmış olduğu ARGE çalışmaları neticesinde özellikle Türkiye şartlarını ve Türk kullanıcısını göz önünde bulundurarak teknoloji zengini ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Marka bilinirliliği ve güvenirliği konusunda dünya markası oolmuş ürünleri satan firmamız, farklı tüketici taleplerine cevap verebilecek tüm kategorilerde ürettiği Dijital Uydu Alıcılarının yanı sıra, bu sistemlerde kullanılması gereken çanak anten çeşitlerini, Universal LNB’ler, koaksiyel kablolar ve diğer aksesuarları, tüketicilerine sunmaktadır.

Firmamız kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmiş, 7” inch’ten 42” inch’e kadar HD LCD Tv’ler ,DVD ,VCD ve ev sineması sistemleri, oto müzik sistemleri gibi, tüketicinin beğenisini kazanan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla piyasaya sunmaktadır.

Candan Elektronik  yakalamış olduğu başarı grafiğini satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmalarına borçludur. Gerçekçi garanti süresi içerisinde , koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için servis ağını her geçen gün genişletmektedir.

Uydu Sistemleri sektörüne yapmış olduğumuz hizmetler artarak devam edecektir.